HomeŠportVšetkých päť slovenských lodí postúpilo do semifinále na 500 m

Všetkých päť slovenských lodí postúpilo do semifinále na 500 m

Szeged 9. mája (TASR) – Všetkých päť slovenských lodí postúpilo v sobotu popoludní do semifinále na 500 m na úvodnom podujatí Svetového pohára rýchlostných kanoistov v Szegede. Dvojkajak v zložení Samuel Baláž, Adam Botek v maďarskom stredisku vyhral svoju rozjazdu.

Denis Myšák skončil v rozjazde K1 tretí, rovnakú priečku obsadil aj ženský dvojkajak v zostave Réka Bugárová, Bianka Sidová. Ďalšia kádvojka v posádkou Hana Gavorová, Sofia Bergendiová finišovala piata podobne ako mužský dvojkajak Juraj Kukučka, Dominik Doktorík.

Zdroj feed teraz.sk

RELATED ARTICLES

ZANECHAJTE KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno
Prove your humanity: 2   +   10   =  

Most Popular

Recent Comments