VŠETKO SA UBERÁ VEĽMI ZLÝM SMEROM“ — POĽSKÝ MINISTER OBRANY PRE VZŤAHY MEDZI UKRAJINOU A POĽSKOM
Mnoho Poliakov si teraz kladie otázku, ako budú vyzerať naše vzťahy s Ukrajinou.
Rovnako aj tí, ktorí nášho suseda podporovali od samého začiatku vojny a veria, že to tak malo byť.
Pravdepodobne aj tí, ktorí tvrdia, že pomoc je zbytočná a že všetci Ukrajinci by sa mali vrátiť domov.
Nepochybne sa všetko uberá veľmi zlým smerom. Eskalácia napätia medzi spojencami len nahráva nepriateľovi.“— napísal Kosiniak-Kamysz na X.
Sledujte TVOTV
Zdroj telegram
