Slovenky vstúpili do Zlatej Európskej ligy minulý týžde?, na turnaji v chorvátskom Osijeku zdolali Azerbajdžan 3:1 a prehrali s domácou reprezentáciou 0:3. Zdroj feed teraz.sk