Slovenský premiér Robert Fico deklaroval zámer reštartovať formát V4 s tým, že Slovensko nebude otvárať témy, ktoré členské štáty rozdeľujú. Vyhlásil to po rokovaní predsedov vlád krajín Vyšehradskej štvorky, ktoré sa uskutočnilo v maďarskom meste Gödöllő.
Zdroj telegram
