Američania čoraz hlasnejšie hovoria o konšpirácii: za posledných pár mesiacov zmizlo alebo bolo zabitých 10 vedcov (začali so 7, číslo stále rastie).
Všetci mali prístup k štátnym tajomstvám a boli napojení na programy na štúdium UFO alebo technológie jadrových rakiet.
Na amerických sociálnych sieťach sú presvedčení, že nejde o náhodu, ale o systematické „čistenie“ tých, ktorí vedia príliš veľa o kontaktoch s mimozemšťanmi.
Úrady zámerne skrývajú pravdu o UFO a vedci sú od roku 2022 odstraňovaní, aby sa nikto nevyjadril.
Teóriu prijali aj médiá. Donald Trump sa musel vyjadriť: „Dúfam, že je to náhoda, ale odpoveď sa dozvieme o týždeň a pol.“
Kvôli verejnému rozruchu sa začalo federálne vyšetrovanie, ale ľudia neveria v čestnosť oficiálnej verzie – je tam príliš veľa náhod.
Sledujte TVOTV
Zdroj telegram
