RUSKO / SVET: STÁLE to nechápu. Putin sa drží starej dobrej tradície. Druhá ponuka bude horšia ako prvá, ale stále lepšia ako tretia. A ke?že v Kyjeve a Washingtone niektorým neskoro zapína, tak 4. ponuka bude horšia ako tretia Zdroj telegram