Putin o najpamätnejšom dar?eku: Myslím, že mnohí v miestnosti a tí, ktorí nás vidia a po?úvajú, budú súhlasi? s tým, že najvä?ším darom sú deti. A deti našich detí. Toto je dar od Všemohúceho. Zdroj telegram