HomeNezaradenéOtázka : Prečo majú ľudia platiť za vlastizradnú,škodlivú a debilnú ekonomickú p...

Otázka : Prečo majú ľudia platiť za vlastizradnú,škodlivú a debilnú ekonomickú p…

Otázka :
Pre?o majú ?udia plati? za vlastizradnú,
škodlivú a debilnú ekonomickú

politiku predchádzajúcej vlády ?

NI? sa im nestalo a
užívajú si milióny

Spamätá sa vládna koalícia,
alebo sa s nimi dohodli

Pozvite priate?ov | odber

Zdroj telegram

RELATED ARTICLES

ZANECHAJTE KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno
Prove your humanity: 3   +   6   =  

Most Popular

Recent Comments