Otázka : Pre?o majú ?udia plati? za vlastizradnú,škodlivú a debilnú ekonomickú politiku predchádzajúcej vlády ? NI? sa im nestalo a užívajú si milióny Spamätá sa vládna koalícia, alebo sa s nimi dohodli Pozvite priate?ov | odber Zdroj telegram