HomeŠportOsaková postúpila do semifinále turnaja WTA v Bad Homburgu

Osaková postúpila do semifinále turnaja WTA v Bad Homburgu

Bad Homburg 25. júna (TASR) – Japonská tenistka Naomi Osaková postúpila do semifinále dvojhry na trávnatom turnaji WTA v nemeckom Bad Homburgu. Vo štvrťfinále si ako nasadená šestka poradila s Jekaterinou Alexandrovovou z Ruska hladko 6:2 a 6:2.

Medzi najlepšiu štvorku sa dostala aj Češka Karolína Muchová. Štvrtá nasadená hráčka vyradila po trojsetovom boji Dánku Claru Tausonovú 1:6, 6:2, 6:4.


dvojhra – štvrťfinále:



Elena-Gabriela Ruseová (Rum.) – Emma Navarrová (USA) 6:4, 6:2, Karolína Muchová (ČR-4) – Clara Tausonová (Dán.) 1:6, 6:2, 6:4, Wang Sin-ju (Čína) – Jelina Svitolinová (Ukr.-3) bez boja, Naomi Osaková (Jap.-6) – Jekaterina Alexandrovová (Rus.) 6:2, 6:2

Zdroj feed teraz.sk

RELATED ARTICLES

ZANECHAJTE KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno
Prove your humanity: 10   +   6   =  

Most Popular

Recent Comments