Bad Homburg 25. júna (TASR) – Japonská tenistka Naomi Osaková postúpila do semifinále dvojhry na trávnatom turnaji WTA v nemeckom Bad Homburgu. Vo štvrťfinále si ako nasadená šestka poradila s Jekaterinou Alexandrovovou z Ruska hladko 6:2 a 6:2.
Medzi najlepšiu štvorku sa dostala aj Češka Karolína Muchová. Štvrtá nasadená hráčka vyradila po trojsetovom boji Dánku Claru Tausonovú 1:6, 6:2, 6:4.
dvojhra – štvrťfinále:
Elena-Gabriela Ruseová (Rum.) – Emma Navarrová (USA) 6:4, 6:2, Karolína Muchová (ČR-4) – Clara Tausonová (Dán.) 1:6, 6:2, 6:4, Wang Sin-ju (Čína) – Jelina Svitolinová (Ukr.-3) bez boja, Naomi Osaková (Jap.-6) – Jekaterina Alexandrovová (Rus.) 6:2, 6:2
Zdroj feed teraz.sk
