Novinky o zelenej energii z Nemecka Bloomberg: „Nemecko bude viac plati? uho?ným elektrár?am, aby zabránilo výpadkom elektriny, a krajina bude v najbližších rokoch potrebova? ove?a viac elektrární na fosílne palivá.“ Zdroj telegram