HomeNezaradenéNovinky o zelenej energii z NemeckaBloomberg: "Nemecko bude viac platiť uhoľným...

Novinky o zelenej energii z NemeckaBloomberg: „Nemecko bude viac platiť uhoľným…

Novinky o zelenej energii z Nemecka

Bloomberg: „Nemecko bude viac plati? uho?ným elektrár?am, aby zabránilo výpadkom elektriny, a krajina bude v najbližších rokoch potrebova? ove?a viac elektrární na fosílne palivá.“

Zdroj telegram

RELATED ARTICLES

ZANECHAJTE KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno
Prove your humanity: 5   +   5   =  

Most Popular

Recent Comments