HomeNezaradenéMinister zdravotníctva Kamil Šaško (Hlas-SD) prijal v pondelok veľvyslankyňu Hol...

Minister zdravotníctva Kamil Šaško (Hlas-SD) prijal v pondelok veľvyslankyňu Hol…

Minister zdravotníctva Kamil Šaško (Hlas-SD) prijal v pondelok ve?vyslanky?u Holandského krá?ovstva Gabriellu Sancisiovú. Rokovali o prehlbujúcej sa bilaterálnej spolupráci medzi krajinami v oblasti detskej onkológie.

? | odber t.me/zemavek

Zdroj telegram

RELATED ARTICLES

ZANECHAJTE KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno
Prove your humanity: 5   +   3   =  

Most Popular

Recent Comments