HomeNezaradenéKeď nemáš svoj deň, alebo len nerešpektuješ značenie záver je najlepší...

Keď nemáš svoj deň, alebo len nerešpektuješ značenie záver je najlepší …


Ke? nemáš svoj de?,

alebo len

nerešpektuješ zna?enie

záver je najlepší

Zdroj telegram

RELATED ARTICLES

ZANECHAJTE KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno
Prove your humanity: 4   +   4   =  

Most Popular

Recent Comments