HomeZahraničieKANADA V PLAMEŇOCH: Dym zhoršil ovzdušie aj v USA

KANADA V PLAMEŇOCH: Dym zhoršil ovzdušie aj v USA

Najviac boli postihnuté provincie Saskatchewan a Manitoba, ktoré v uplynulých d?och vyhlásili stav núdze.

Zdroj feed teraz.sk

RELATED ARTICLES

ZANECHAJTE KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno
Prove your humanity: 2   +   8   =  

Most Popular

Recent Comments