Dnes to na verejnom prerokovaní k Veterným parkom vrelo!
Arogancia vlády je udesná! Namiesto diskusie zase vidíme len aroganciu moci, rovnako ako pri Baterkárni a dnes pri Zimnom prístave.
Rokovať bez toho, aby boli do miestnosti vpustení všetci zástupcovia obcí a miest dotknutých území je ignorácia práva a zákonu! Nedovoliť hovoriť voleným zástupcom občanov je aká drzosť?!
A nie, veterné parky na Slovensku NEPOTREBUJEME!
Zdroj telegram
