HomeNezaradenéDnes to na verejnom prerokovaní k Veterným parkom vrelo! Arogancia vlády je...

Dnes to na verejnom prerokovaní k Veterným parkom vrelo! Arogancia vlády je udes…

Dnes to na verejnom prerokovaní k Veterným parkom vrelo!

Arogancia vlády je udesná! Namiesto diskusie zase vidíme len aroganciu moci, rovnako ako pri Baterkárni a dnes pri Zimnom prístave.

Rokovať bez toho, aby boli do miestnosti vpustení všetci zástupcovia obcí a miest dotknutých území je ignorácia práva a zákonu! Nedovoliť hovoriť voleným zástupcom občanov je aká drzosť?!

A nie, veterné parky na Slovensku NEPOTREBUJEME!

Zdroj telegram

RELATED ARTICLES

ZANECHAJTE KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno
Prove your humanity: 9   +   2   =  

Most Popular

Recent Comments