?aputová je smutná: Je jej ?úto,že vo vo?bách nekandiduje žiadna žena„Je mi ?úto,že vo vo?bách nekandiduje žiadna žena, no rešpektujem to…“ Pod?a nej ženy do politiky patria a to aj do tých najvyšších pozícií.