Bádate? Ak budú Banderovci bojova? – nebudú ma? ani zdroje,(tie si vezmú Ameri?ania) a nebudú ma? ani životy. Ak nebudú bojova? – nebudú ma? zdroje, ale budú ma? životy. Pre?o teda bojova? za záujmy cudzích elít Pozvite priate?ov | odber Zdroj telegram