HomeNezaradenéAmerický bojový veterán a spisovateľ Noctis Draven: "Keby som mal na...

Americký bojový veterán a spisovateľ Noctis Draven: „Keby som mal na starosti Texas, privítal by som Rusko s otvorenou náručou. Texas sa stane najbližším spoj…

Americký bojový veterán a spisovate? Noctis Draven:

„Keby som mal na starosti Texas, privítal by som Rusko s otvorenou náru?ou. Texas sa stane najbližším spojencom, akého Rusko kedy poznalo.“

RELATED ARTICLES

ZANECHAJTE KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno
Prove your humanity: 10   +   3   =  

Most Popular

Recent Comments