Rád by som sa verejne opýtal, prečo sa už vytvára podhubie a podprahové motívy, že by mala spoločnosť chcieť kandidáta na prezidenta, ktorý bude síce národne orientovaný, ale bude presadzovať (zastávať) „zotrvanie v západných štruktúrach“?
Prečo by nemala spoločnosť chcieť kandidáta, ktorý práveže pôjde kriticky po týchto štruktúrach – EU, NATO, WHO – a bude zastávať názor, že ak sa spreneverujú svojmu poslaniu, tak sú pre nás „západné štruktúry“ už nepriateľné?
Prečo by sme v priamej voľbe nemali voliť kandidáta, ktorý práveže pôjde proti týmto štuktúram a konečne bude zastávať názor verejnosti?
Pretože Korčok a Pellegrini sú jedno a to isté – transatlanticky orientovaní kandidáti, ktorí majú len inú tvár. Ale zázemie, názory a geopolitický pohľad je rovnaký.
Na prvom mieste USA, EU, NATO a WHO.
Teda verejná otázka musí byť – prečo sa už vytvára podprahovo táto mašinéria. Vyberte si jedného z dvoch, ktorí sú defakto aj tak jedno!
Poznámka na záver:
__
Osobne držím palce pánovi Harabinovi, aby získaval čo najširšiu podporu občanov. Každý máme svoje chyby a históriu, ale pán Harabin je oproti Pellegrinimu a Korčokovi človek, ktorý to má v hlave nastavené jasne a keď si vyberať tak medzi hájením záujmov USA a Slovenska, nie vyberať si medzi hájením záujmov USA a USA.
Taraba o kandidátoch na prezidenta #shorts
#startitup #nrsr #parlament #prezident Ďakujeme za odber! Prečítaj si tisíce exkluzívnych článkov, získaj skvelé benefity a podpor správy, na ktorých zále…
Zdroj telegram