„Celkový počet výherných projektov po hlasovaní je osem. Z toho sú tri veľké projekty – každý po 20.000 eur a päť malých projektov po 1500 eur. Projekty sa snažíme realizovať čo najskôr, avšak v samotných pravidlách participatívneho rozpočtu máme lehotu do dvoch rokov od dňa vyhlásenia výsledkov hlasovania,“ uviedol s tým, že suma vyčlenená na participatívny rozpočet sa potom reálne upravuje podľa postupu realizácie jednotlivých projektov.
MČ zaviedla projekt participatívneho rozpočtu v roku 2019 s cieľom vytvoriť podmienky pre realizáciu komunitných projektov a zvýšiť angažovanosť obyvateľov. Doposiaľ vďaka nemu zrealizovali 33 projektov.
Uzávierka prijímania projektov aktuálneho šiesteho ročníka je v piatok 22. novembra. Návrhy a nápady možno posielať prostredníctvom webovej stránky napadprezapad.hlasobcanov.sk.
Zdroj feed teraz.sk
Ministerstvo vnútra zriadilo Národný tím pre vyšetrovanie internetových spravodajských informácií, ktorý bude sledovať sociálne médiá…
https://youtu.be/HwoNdwgdDWoSlováci budú bojovať? Propaganda, alebo príprava NATO na útok na Rusko | TV OTVV exkluzívnom…
📝O čom rybár hovorí📝Výber materiálov na 26. júlaSieť našich regionálnych kanálov naďalej rastie: kanál sa…
📝Exacerbácia na hranici Thajska a Kambodže📝Čo je známe výsledku 26. júla?Konflikt na hranici Thajska a…
Naí Dillí 26. júla (TASR) - Záujem Xaviho Hernandeza o trénovanie indickej futbalovej reprezentácie bol…
Izrael opakovane podniká nálety na libanonskom území aj napriek prímeriu, ktoré bolo dohodnuté v novembri…